• u42 Wireless Charge Docking Speaker 01
 • UW002 Patented Wireless Charge HUB NEW
 • c06c ipad pro usb c hub banner
 • ШТО ПРАВИМЕ

  ШТО ПРАВИМЕ

  IN-ДОМУВАЊЕ производител на USB хаб C, тип C кабел, безжичен полнач на мобилни и компјутерска галантерија.
 • Купувачка кошничка

  Купувачка кошничка

  рефус продажба за промет на големо, reselles, бренд продавачи итн достапни exclusvie дизајн само за вашите маркетинг.
 • Испорака и испорака

  Испорака и испорака

  1 ден да испрати цел со сите достапни опции превозот превозникот. го зголеми прометот на средствата.
 • СЕРВИС И ГАРАНЦИЈА

  СЕРВИС И ГАРАНЦИЈА

  Ние сме тука за вас со 24 * 7 инстант, 12 месеци гаранција која неисправни стапка помала од 0,3%.

производи

Партнерство започнува со висок квалитет на производите

за нас

Додадете вредност започнува со внимателен услуга

Еден-стоп решение провајдер

Нашиот тим за продажба

Кога ќе се прави тргување бизнис со Кина снабдувач, беа секогаш да чекаат за нивната брза одговор до губење на вашето трпение? Дали вашиот проект изгуби поради надмине MOQ со OEM / ODM сервис?

Ако тука има тим за продажба кои ветуваат дека ќе понуди 24 * 7 инстант услуги и маркетинг проверат топла продажба ексклузивен дизајн USB хабови C за да ви донесе двојно маргините во 2019 година, ќе ви треба 1 минута да се зборува и да разговараат со нашите warmful тим за продажба?

Ние сме тука за вас со 24 * 7 инстант одговор.

Нови пристигнувања

Иновации започнува со ново размислување
WhatsApp Онлајн Chat!