Двојна Молња слушалки Аудио и полнење сплитер адаптер за iPhone 7/7 Плус, iPhone 8/8 Плус, iPhone X во читање, црна и сребрена боја.

Краток опис:

Macverin C002 is a Dual Lightning Splitter Adapter with headphone and charging functions for Iphone. It has strong compatibility with iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7 and iPhone 7 Plus, it can adapt to the latest iOS system automatically. such as IOS 10 and IOS 11.  Don’t worry your phone can not be recognized any more  without operation pop-up and strong compatibility.  The adapter allows to enjoy music or pick up/hang up /Charging phones through lightning splitter while char...


 • Услови: EXW
 • Гаранција: 1 година
 • Водач Време: 3-5 дена
 • Бренд: Macverin
 • OEM / ODM услуги: Достапно
 • MOQ: 50 комплети
 • Материјал: Алуминиум легура шасија
 • детали за производот

  Тагови производ

  Macverin C002 е  двојна Молња сплитер адаптер со слушалки и полнење функции за iPhone. Тој има силна компатибилност со iPhone X, 8 iPhone, iPhone 8 Плус, iPhone 7 и iPhone 7 Плус, тоа може да се прилагоди на најновите систем iOS автоматски. како што IOS 10 и IOS 11. Не грижете вашиот телефон не може да се препознае повеќе без работа pop-up и силна компатибилност. 
  На адаптер ви овозможува да уживате во музиката или земам / закачам / полнење телефони преку молња сплитер додека се полни. Мали и лесни ви овозможи да се носат околу во вашиот секојдневен живот или во слободното време. Исто така Рок насекаде; дома, на работа, во автомобил или во движење.

   Полнење и аудио сплитер

  ЗА НАС
  Бизнис Тип: Производител / фабрика и трговско друштво
  Главни производи: Безжичен полнач, тип C Hub, USB C адаптер
  Број на вработени: 50-100
  Година на основање: 2013
  систем за управување со сертификација: ISO 9000
  Локација: Шенжен, Кина (континентална)

  ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ
  Модел бр C002 Тип: Двојно Молња сплитер
  марки: MACVERIN Материјал: Алуминиум легура шасија
  Место на потекло: Кина бои: црвена, сребрена, црна
  Гаранција: 1 година Сертификација: CE, FCC, ROHS

  СПЕЦИФИКАЦИИ
  Материјал: Алуминиум легура + животната средина TPE
  Нето тежина: 5.5gGW 36.5g.
  L * W * H: 52.5 * 33 * 8.5mm.
  Интерфејс: Двоен молња
  полнење струја: 2.1A (max)
  на полнење: 1.5A брзо полнење Музика: 24-битен 48kHz
  нишалка живот: 7000 пати
  интерфејс приклучок живот:> 8000 пати

  Мини двојна молња сплитер

  ПАКЕТ ЛИСТА 
  1 * Iphone адаптер сплитер
  1 * Упатство

  ЗАБЕЛЕШКИ
  1. Ве молиме внесете слушалки и полнење на молња кабел одделно во согласност со логото на ставка.
  2. Не 2 слушалки работел во исто time.No пренос на податоци.
  3. 3.5 милиметарски на молња слушалки адаптер треба да биде полнење и Музика: Дозволете да го користите вашиот iPhone адаптер во исто време. Совршено поддржува 1.5A брзо полнење за iPhone X / 8 / 8plus. 
  4. Ве молиме користете PD адаптер за брзо полнење на вашиот уред.

  iPhone слушалки и адаптер за полнење

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!