• u42 Wireless Charge Docking Speaker 01
 • UW002 Patented Wireless Charge HUB NEW
 • c06c ipad pro usb c hub banner
 • ÇFARË BËJMË NE

  ÇFARË BËJMË NE

  IN-STREHIM Prodhuesi prej C shpërndarës USB, kabllo tipit C, ngarkues celular pa tel dhe pajisje kompjuterike.
 • Shporta

  Shporta

  shitjen pjesa më e madhe për wholesales, reselles, shitësit markë etj dizajn dispozicion exclusvie vetëm për marketing tuaj.
 • Dërgesë dhe dorëzimit

  Dërgesë dhe dorëzimit

  1 ditë për të dërguar urdhër me të gjitha opsionet e anijeve në dispozicion zgarë. rritjen e qarkullimit të fondeve.
 • SHËRBIMI DHE GARANCI

  SHËRBIMI DHE GARANCI

  Ne jemi këtu për ju me 24 * 7 shërbim të çastit, 12 muaj garanci që dëmtuar shkalla më pak se 0.3%.

Produkte

Partneriteti fillon me produkte të kualitetit të lartë

Rreth nesh

-Vlera e shtuar fillon me shërbimin e vëmendshëm

ONE-STOP Zgjidhje PROVIDER

Sales Ekipi ynë

Kur jeni duke bërë biznes të tregtimit me furnizuesi Kinë, ishin të ju gjithmonë mbani duke pritur për përgjigjen e tyre të shpejtë deri sa të humbasin durimin tuaj? Ka humbur projekti juaj për shkak të tejkalojë moq me OEM / ODM Shërbimit?

Nëse këtu kemi një ekip të shitjes të cilat premtojnë për të ofruar 24 * 7 shërbimin e çastit dhe marketing verifikuar nxehtë shitjes ekskluzive shpërndarës dizajni USB C për të ju sjellë një diferencë të dyfishtë në vitin 2019, do të marrë 1 min për të biseduar dhe për të diskutuar me ekipin tonë warmful Sales?

Ne jemi këtu për ju me 24 * 7 përgjigje të menjëhershme.

Arritje të reja

Inovacioni fillon me të menduarit e ri
WhatsApp Online Chat!