Rreth nesh

Shenzhen Borun Electronics Co, LTD është një Prodhuesi prej HUB USB C, USB C kabllor, tel ngarkues  Që nga viti 2013, aftësi të fortë RD, duke çuar burimet e zinxhirit të furnizimit, në-strehim objektit fabrikë të na mundësojë për të ofruar partner OEM & OBM & ODM shërbimit në vëmendshëm moq dhe konkurruese çmimi.

Ndërsa ju duhet të masë të shitur produktin tuaj në marketingun këtu ne kemi fabrika vet për të prodhuar produktet tuaja, të menaxhuar cilësinë, ndërsa ju duhet të përshtatur disa produkte ne kemi inxhinierë me përvojë për ju. dëgjojmë idetë tuaja dhe të ndajnë sugjerimin tonë për të punuar së bashku. Në sajë të aftësive tona inxhinieri, të prodhimit, testimit të cilat mbështesin ne që të jetë një ofrues zgjidhje one-stop me reputacion të lartë në fushën e marketingut.

Eunice
Marketing Manager
Lucia

Është Lucia cili u diplomua nga Universiteti Shenzhen me Diplomë Bachelor në Marketing, pasi që në vitin 2014 kur unë u bashkua me Macverin dhe gëzonte ekipore dhe jetën me bashkëpunëtorët e mi dhe kryesisht përgjegjës për ndërtimin e markës dhe promovimin. Nëse ju duhet ndonjë analizë të marketingut ose informacione ju lutem bisedoni me mua.

Eunice
Account Manager
Eunice

Është Eunice që u diplomua nga Universiteti Shenzhen me Diplomë Bachelor në biznes anglisht, dua anglisht dhe studiuar kultura të ndryshme fjalë të gjerë, që nga viti 2013 unë u bashkua Macverin I pronësi aftësive profesionale dhe e di se si për të ofruar më të mirë add-vlera për klientët, unë do të jem këtu me ekipin tim për të ofruar 24 * 7 shërbim Instant.

Eunice
RD Menaxheri
Paul

Është Paul i cili u diplomua nga Universiteti Hunan Inxhinieri Teknologjia në elektronikë, kam kaluar gjithë kohën time për të studiuar produktet e Apple dhe trendet, sepse unë jam një tifoz super, ide kur unë jam duke punuar në Macverin unë gjithmonë kam innovated për produktin e ri, ajo merr më shumë komoditet për përdoruesit përfundimtarë, sepse unë e di dëshirat tuaja.

Eunice
Designer
Gavin

Është Gavin i cili punon si projektuesi i Macverin, unë dua vizatim, muzikë dhe dizajn, bota është kaq e mrekullueshme dhe unë e ndjek zemrën time për shije të gjitha momentet, dekoroj të gjitha gjërat me duart dhe mendjet, në Macverin ne ju ofrojmë paketë të lirë dhe marketingut materialet projektimit me vëmendshëm moq, unë jam në duart tuaja të 3 si backup.

Të shërbimit tonë Add-VALUE 

  • Ne kemi .Kjo tona të modelit plastike bërë dhe pjesë injeksion fabrikë të përshpejtojë kohën e dorëzimit ODM për partnerët tanë.
  • Rich departamenti përvojë RD dhe menaxher produkti marketingut të na mundësojë për të ofruar propozime unik patentuar projektimit për partnerët tanë.
  • Original in-strehim aftësinë prodhuese të na mundësojnë të ofrojë propozime me cilësi të lartë për partnerët.
  • 100% inspektimit të cilësisë para lindjes dhe shkalla jonë e dëmtuar më pak se 0.3%.
  • 24 nga 7 kohë reale të para-pas shitjes shërbimi sigurohuni që ju të merrni reagime të menjëhershme.

FACILITY OUT

Tavolinë ynë pritjes
Pritjes Desk

Tavolinë ynë pritjes
ODM-OEM

office

Our Office

测试

Quality Inspection

工厂
punishte

Tavolinë ynë pritjes
Stoqet Magazina


WhatsApp Online Chat!