Alumini USB Lloji C mashkull me 3 * USB 3.0 femër fabrikë përshtatës qendër. Lloji C PD akuzuar ofrimit të energjisë për librin Mac.

Përshkrim i shkurtër:

Who we are? Macverin is an in-housing factory about Wireless Charger and USB C hub , which could bring you MUCH MORE MOENY to resell in your marketing. Why us ? Original Design and Manufacturing ; Products wif Design Patents; Strong OEM/ODM Ability wif Considerated MOQ; CE, FCC, ROHS Approved Certification; 100% QC Inspection before Delivery; 24/7 Available Service; Basic Informations  Model No. U32                          Type: USB C to USB A 3.0 Adapter factory Trademark: MACVERIN   ...


 • Termat dhe Kushtet: EXW
 • Garanci: 1 vit
 • Koha Lead: 3-5 ditë
 • Markë: Macverin
 • OEM / ODM Shërbimit: Available
 • MOQ: 50 Sets
 • Materiali: Aluminum Alloy Shasia
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kush jemi ne?

  Macverin është një fabrikë në-strehim për Wireless ngarkues dhe C shpërndarës USB, të cilat mund t'ju sjellë shumë më tepër MOENY për të rishes në fushën e marketingut tuaj.

    USB seminar seminar C 

  Pse ne ?

  1. Dizajn origjinal dhe Prodhim;
  2. Produkte wif Patentave të projektimit;
  3. OEM fortë / ODM aftësi wif considerated moq;
  4. CE, FCC, RoHS Miratuar Certification;
  5. 100% QC Inspektimi para lindjes;
  6. 24/7 Shërbimi dispozicion;

  procedurë

  Informata themelore 

  Model Nr U32 Lloji: USB C për USB Një fabrikë 3.0 Adapter
  Trademark: MACVERIN Materialet Trupi: Aluminum Alloy Chassis
  Vendi i origjinës: Kinë Ngjyrat: Gold, Silver, Dark Gray, Kuq e Zi
  Garanci: 1 vit Certifikimi: CE, FCC, RoHS

  Features

  1. USB C për USB A 4 in1 multiport C rrymës në shasi alumini;
  2. Ofrojnë Gold, Rose ari, argjendi dhe Space opsione gri për shasi .;
  3. 4-in-1 USB C te përshtatës USB shpejt zgjeron futjen USB-C deri në 3 * USB 3.0 porte, USB C DP;
  4. Compatible me 5V / 3A; 9V / 2A; 14.5V / 2A tensione të ndryshme dhe rryma;
  5. Hub është në përputhje me kartën e nternet, lexues letrash me bira, USB Disk .;

  USB C për USB hub Lloji c mashkull për përshtatës USB femal 

   

  Compatibility 
  Apple MacBook Series
  Chromebook Pixel
  Alienware 13/15/17
  Razer Blade Pro / Stealth
  Acer Aspire V Nitro / Switch Alpha 12
  Dell Latitude 12 7275/13 7370
  Dell Precision 15 5510/15 7510/17 7710
  Dell XPS 12 9260 / XPS 13 9350 / 9360 / XPS 13 2-in-1 9365 / XPS 15 9550/9560
  Lenovo Yoga 900/910
  Dhe më shumë ...

  Përshtypjet e blerësve

  USB HUB C REVIEW 2 USB HUB C REVIEW 1

  Pakoja & Size 

  Trupi I: 78 (L) * 12 (W) * 36 (H) mm, pesha Neto: 43.5g;
  Gjatësi kabllo: 82 mm, OD vijës: 4.5mm;
  Materialet White termoplastik elastomeri TPE;
  Pakoja Size: 170 (L) * 80 (W) * 15 (H) mm, GW61g;

  Get citat FREE duke ndjekur formën e kontaktit tani.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!