Dual Lightning Headphone Audio & Charge Splitter Adapter për iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus, iPhone X në lexuar, të zezë dhe argjendi.

Përshkrim i shkurtër:

Macverin C002 is a Dual Lightning Splitter Adapter with headphone and charging functions for Iphone. It has strong compatibility with iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7 and iPhone 7 Plus, it can adapt to the latest iOS system automatically. such as IOS 10 and IOS 11.  Don’t worry your phone can not be recognized any more  without operation pop-up and strong compatibility.  The adapter allows to enjoy music or pick up/hang up /Charging phones through lightning splitter while char...


 • Termat dhe Kushtet: EXW
 • Garanci: 1 vit
 • Koha Lead: 3-5 ditë
 • Markë: Macverin
 • OEM / ODM Shërbimit: Available
 • MOQ: 50 Sets
 • Materiali: Aluminum Alloy Shasia
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Macverin C002 është një  dyfishtë Lightning Splitter Adapter me kufjeve dhe akuzuar funksionet për Iphone. Ajo ka pajtueshmërinë fortë me iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus, ajo mund të përshtatet me sistemin e fundit iOS automatikisht. të tilla si IOS 10 dhe IOS 11. Mos u shqetësoni telefonin tuaj nuk mund të njihet më pa operacion pop-up dhe pajtueshmërinë e fortë. 
  Përshtatës lejon të gëzojnë muzikë ose marr / var / akuzuar telefonat përmes spliter rrufe gjatë ngarkimit. Vogla dhe të lehta të ju mundësojë për të kryer rreth në jetë ose të kohës së lirë e përditshme kohën tuaj. Gjithashtu Rock kudo; në shtëpi, në punë, në makinë apo në lëvizje.

   Ngarkuar dhe audio spliter

  RRETH NESH
  lloji i ndërmarrjes: / Fabrika & Trading Company
  Produktet kryesore: Wireless ngarkues, Tipi C Hub, USB C përshtatës
  Numri i punonjësve: 50-100
  Viti i themelimit: 2013
  sistemit të çertifikimit të menaxhimit: ISO 9000
  Vendndodhja: Shenzhen, China (Mainland)

  INFORMACION BAZË
  Model Nr C002 Lloji: Dual Lightning Splitter
  Trademark: MACVERIN Materiale Trupi: Aluminum Alloy Chassis
  Vendi i origjinës: Kinë Ngjyrat: e kuqe, Silver, Zi
  Garanci: 1 vit Certifikimi: CE, FCC, RoHS

  SPECIFIKIMET
  Materiali: Aluminum Alloy + Environmental TPE
  Net Pesha: 5.5gGW 36.5g.
  L * W * H: 52.5 * 33 * 8.5mm.
  Interface: rrufe dyfishtë
  akuzuar aktuale: 2.1 (max)
  tarifimit: 1.5A fast akuzuar Muzikë: 24bit 48kHz
  jetën Swing: 7000 herë
  Interface jetën plug:> 8000 herë

  Mini rrufe Splitter dual

  PAKETA LISTA 
  1 * përshtatës Iphone spliter
  1 * Udhëzimet

  SHËNIME
  1. Ju lutemi të futur në kufjeve dhe rrufe akuzuar kabllo veçmas në bazë të logos në artikull.
  2. Jo 2 kufje punuar në të njëjtën transferimit të të dhënave time.No.
  3. 3.5mm të dritës kufjeve jack përshtatës duhet të jetë Charge dhe Music: Lejoni që të përdorin iPhone përshtatës në të njëjtën kohë. Perfectly mbështet 1.5A Fast akuzuar për iPhone X / 8 / 8plus. 
  4. Ju lutemi përdorni përshtatës PD për të ngarkuar pajisjen tuaj të shpejtë.

  kufjeve iphone dhe akuzuar përshtatës

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!