Macverin U32 Lloji C për 3 porte USB 3.0 Adapter

Përshkrim i shkurtër:

MACVERIN U32 është një WIFI non-stop punës Type-C për USB3.0 * 3 porte Adapter, Ai mbështet për t'u lidhur me Macbook, Nintendo kaloni IMac Pro, Huawei, Xiaomi PC, Samsung S8, LG5, Huawei M10 etj Phones për video rezultatet. Compatible me 5V / 3A; 9V / 2A; 14.5V / 2A tensione të ndryshme dhe rryma, mund të zgjasë kartë në internet, Card Reader, USB disk. Gjithashtu të përkryer të punojnë për të akuzuar dhe të dhënave sync. Zgjidhur MacBook portet pamjaftueshme problemet tuaja. Nikel-flori ndërfaqe ka të fortë kapacitetin antioksidant; elektrike të sigurt ...


 • Termat dhe Kushtet: EXW
 • Garanci: 1 vit
 • Koha Lead: 3-5 ditë
 • Markë: Macverin
 • OEM / ODM Shërbimit: Available
 • MOQ: 50 Sets
 • Materiali: Aluminum Alloy Shasia
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  MACVERIN U32 është një WIFI non-stop  punës Type-C për USB3.0 * 3 porte Adapter, Ai mbështet për t'u lidhur me Macbook, Nintendo kaloni IMac Pro, Huawei, Xiaomi PC, Samsung S8, LG5, Huawei M10 etj Phones për video rezultatet.

  Compatible me 5V / 3A; 9V / 2A; 14.5V / 2A tensione të ndryshme dhe rryma, mund të zgjasë kartë në internet, Card Reader, USB disk. Gjithashtu të përkryer të punojnë për të akuzuar dhe të dhënave sync. Zgjidhur MacBook portet pamjaftueshme problemet tuaja.

  Nikel-flori ndërfaqe ka të fortë kapacitetin antioksidant; sigurt izoluese bërthamë elektrik shtresa e jashtme, mbrojtjen dyshe mbrojtur të ulur interference, transmisionit qëndrueshme; me cilësi të lartë matte

  RRETH NESH
  lloji i ndërmarrjes: / Fabrika & Trading Company
  Produktet kryesore: Wireless ngarkues, Tipi C Hub, USB C përshtatës
  Numri i punonjësve: 50-100
  Viti i themelimit: 2013
  sistemit të çertifikimit të menaxhimit: ISO 9000
  Vendndodhja: Shenzhen, China (Mainland) 

  INFORMATA THEMELORE
  Model Nr U32 Lloji: Lloji C USB 3.0 3 Ports   
  Trademark: MACVERIN Materialet Trupi: Aluminum Alloy Chassis
  Vendi i origjinës: Kinë Ngjyrat: Gold, Silver, Dark Gray, Kuq e Zi
  Garanci: 1 vit Certifikimi: CE, FCC, RoHS

  SPECIFIKIMET
  Hot-swappable USB 3.0 portet me shpejtësi të super për video transferimin, deri në 3A aktuale, WIFI NON-STOP punës;

  mekanik
  Trupi I: 78 (L) * 12 (W) * 36 (H) mm, pesha Neto: 43.5g;
  Gjatësi kabllo: 82 mm, OD vijës: 4.5mm;
  Materialet White termoplastik elastomeri TPE;

  Funksione
  Lloji portet C: Lidhu me Type-C akuzuar kabllo të ngarkuar për librin Mac.
  USB Ports: Lidhu me disk USB, HDD, tastierë dhe maus dhe disa porte USB të tjera pajisje.

  Type-C Mbulim Gjuhësh
  Tipit C Femër: 30U Gold plating, Mbështetje hot-plug 10000 herë;
  LLOJI-C Mashkull: 30U Gold plating, Mbështetje herë hot-plug10000;  

  Lloji një femër: 30U Gold plating, Mbështetje herë hot-plug10000;

  PAKETA & Dërgesë

  Pakoja Size: 170 (L) * 80 (W) * 15 (H) mm, GW61g;
    • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!