Lloji Macverin U33 c për 2 * US 2.0,1 * USB 3.0, HDMI + + PD Adapter

Përshkrim i shkurtër:

MACVERIN U33 është një WIFI non-stop punës Type-C për U3.0 + U2.0 + HDMI + PD3.0 portet Adapter, ajo mbështet për t'u lidhur me Macbook, Nintendo kaloni IMac Pro, Huawei, Xiaomi PC, Samsung S8, LG5 , Huawei M10 etj Phones për audio dhe video outputs.DP mbështet 4K * 2K 30Hz audio dhe video rezultatet sinjal, Hot-swappable. RRETH SHBA Lloji i ndërmarrjes: Prodhuesi / Fabrika & Trading Company Produktet kryesore: Wireless ngarkues, Tipi C Hub, USB C përshtatës Numri i punonjësve: 50-100 Viti i themelimit: 2013 Man ...


 • Termat dhe Kushtet: EXW
 • Garanci: 1 vit
 • Koha Lead: 3-5 ditë
 • Markë: Macverin
 • OEM / ODM Shërbimit: Available
 • MOQ: 50 Sets
 • Materiali: Aluminum Alloy Shasia
 • Detail Product

  Produkt Tags

  MACVERIN U33 është një WIFI non-stop  punës Type-C për U3.0 + U2.0 + HDMI + PD3.0 portet Adapter, ajo mbështet për t'u lidhur me Macbook, Nintendo kaloni IMac Pro, Huawei, Xiaomi PC, Samsung S8, LG5 , Huawei M10 etj Phones për audio dhe video rezultateve. PD mbështet 4K * 2K 30Hz audio dhe video rezultatet sinjal, Hot-swappable.

  RRETH NESH
  lloji i ndërmarrjes: / Fabrika & Trading Company
  Produktet kryesore: Wireless ngarkues, Tipi C Hub, USB C përshtatës
  Numri i punonjësve: 50-100
  Viti i themelimit: 2013
  sistemit të çertifikimit të menaxhimit: ISO 9000
  Vendndodhja: Shenzhen, China (Mainland)

  INFORMATA THEMELORE
  Model Nr U33 Lloji: Type-C për U3.0 + U2.0 + HDMI + PD3.0   
  Trademark: MACVERIN Materiale Trupi: Aluminum Alloy Chassis
  Vendi i origjinës: Kinë Ngjyrat: Gold.Rose Gold, Silver, Space Gray.
  Garanci: 1 vit Certifikimi: CE, FCC, RoHS

  SPECIFIKIMET

  mekanik
  Trupi I: 78 (L) * 12 (W) * 36 (H) mm, pesha Neto: 47g;
  Gjatësi kabllo: 82 mm, OD vijës: 4.5mm;
  Materialet White termoplastik elastomeri TPE; 

  Funksione
  Lloji portet C: Lidhu me Type-C akuzuar kabllo të ngarkuar për librin Mac.
  USB 2.0 / 3.0 Ports: Lidhu me disk USB, HDD, tastierë dhe maus dhe disa porte USB të tjera pajisje.
  Porte HDMI: Screen pasqyruar mes Phone / iPad / kompjuter dhe TV apo vëzhgues.

  Type-C Mbulim Gjuhësh
  PD Female: 30U Gold plating, Mbështetje hot-plug 10000 herë;
  LLOJI-C Mashkull: 30U Gold plating, Mbështetje herë hot-plug10000;
  Lloji një femër: 30U Gold plating, Mbështetje herë hot-plug10000;  
  HDMI Female

  PAKETA & Dërgesë
  Pakoja Size: 170 (L) * 80 (W) * 15 (H) mm, GW61g;
   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!