Flini Friendly Iphone X fabrikë wireless ngarkues. Ultra i hollë dizajn të ri qelqi pad akuzuar pa tel për iphone 8, iphone 8P, iphone 10 dhe iWatch molla në të Zeza.

Përshkrim i shkurtër:

MACVERIN W-003 është një inteligjente, fle miqësore, dizajn të thjeshtë wireless pad akuzuar dhe që të jetë në përputhje me të gjitha pajisjet telefonat celularë të aplikuara me standardin Qi dhe për 2/3 e gjenerimit Apple iWatch. ajo me sipërfaqe xhami dhe aliazh alumini e poshtme të projektimit të mbuluar dhe miraton standard wireless akuzuar e WPC-Qi1.2 dhe Apple shikojnë i-Watch protokoll. Ai është i përshtatshëm për të akuzuar pa tel e telefonave celular, dixhital, komunikimi, GPRS, automobil, mobilje, mbrojtjen nga zjarri dhe produkt i papërshkueshëm nga uji ...


 • Termat dhe Kushtet: EXW
 • Garanci: 1 vit
 • Koha Lead: 3-5 ditë
 • Markë: Macverin
 • OEM / ODM Shërbimit: Available
 • MOQ: 50 Sets
 • Materiali: Aluminum Alloy Shasia
 • Detail Product

  Produkt Tags

  MACVERIN W-003 është një inteligjente, fle miqësore, dizajn të thjeshtë wireless pad akuzuar dhe që të jetë në përputhje me të gjitha pajisjet telefonat celularë të aplikuara me standardin Qi dhe për 2/3 e gjenerimit Apple iWatch. ajo me sipërfaqe xhami dhe aliazh alumini e poshtme të projektimit të mbuluar dhe miraton standard wireless akuzuar e WPC-Qi1.2 dhe Apple shikojnë i-Watch protokoll. Ai është i përshtatshëm për të akuzuar pa tel e telefonave celular, dixhital, komunikimi, GPRS, automobil, mobilje, mbrojtjes nga zjarri dhe të produkteve të papërshkueshëm nga uji. Përdoret për të akuzuar pa tel bateri ose furnizimit me energji elektrike pa tel. Mbështetje për të fundit Apple telefonat mobil dhe Samsung celular wireless ngarkues specifications.Non-të shpejtë telefonin akuzuar punojnë vetëm me regjimin QI 5W. 

  RRETH NESH

  lloji i ndërmarrjes: / Fabrika & Trading Company
  Produktet kryesore: Wireless ngarkues, Tipi C HUB, përshtatës USB C, Tipi C për HDMI Cable.
  Numri i punonjësve: 50-100
  sistemit të çertifikimit të menaxhimit: ISO 9000
  Vendndodhja: Shenzhen, China (Mainland)

  INFORMATA THEMELORE 
  Model Nr W-003 Lloji: 7.5 W Iphone X wireless tarifimit Pad.
  Trademark: MACVERIN Materialet Trupi: Aluminum Alloy bottom Shasia dhe sipërfaqe xhami të lartë.
  Vendi i origjinës: Kinë Ngjyrat: e zezë
  Garanci: 1 vit Certifikimi: CE, FCC, RoHS
   

  SPECIFIKIMET

  Të rrumbullakët 110mm diameter, 10.6mm trashësi, pesha Neto: 271.5g; gjatësi kabllo 1 M, OD vijës: 3mm;
  Mbështetje Apple dhe Samsung telefon i zgjuar pa tel akuzuar, 7.5 W për iPhone dhe 10W për funksionet Samsung ndërsa lidh me QC2.0 dhe QC3.0 Ngarkuesit e cila miratuara me protokoll standard QC.

  Duke i akuzuar temperaturën e telefonit nuk është më e lartë se 40 gradë. 

  ngarkues wireless për x iPhone dhe shikojnë mollë

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!